אודותינו

צוות המגשרים

DSC_1501-Edit-2.jpg

 דיויד פראג

עורך דין ומגשר 

דיויד פראג עורך דין ונוטריון עם נסיון מצטבר של מעל 30 שנות ניסיון בתחומי משפט, מו"מ וגישור. שימש בתפקידים בכירים בארץ ובחו"ל וכיועץ משפטי בכיר במשרד הביטחון ובמשרד ראש הממשלה - ת"א. בשנים האחרונות עוסק בלעדית בגישור זוגי ומשפחתי ובעל ניסיון רב בתחום.
עברית ואנגלית - שפות אם.

"בשנות עבודתי שאפתי תמיד לשלב את התשוקה שיש לי לעשיה, פיתוח והישגים עם ההבנה והעניין הרב שיש לי באנשים ובקשר בינאישי.
הקמת "אופקים חדשים" איפשרה לי לממש את תפיסת עולמי בדבר הרצון והשאיפה לפתור סכסוכים ומחלוקות ברמה האישית וברמה הזוגית בהרמוניה ובדרכי שלום"

תמונת לוגו 4.jpg

זיו קמיני

מגשרת ועובדת סוציאלית MSW

​מתמחה בטיפול וליווי מתמודדים עם טראומה שכול ואובדן, עוסקת בתחומים אלו גם במסגרת שרות המילואים במערך הנפגעים והחוסן של צה"ל. מגשרת משנת 2010 המתמחה בניהול ופתרון סכסוכים משפחתיים ועיסקיים, מנחת תהליכי גישור ובניית הסכמות במרחב הכפרי והקהילתי.

"אני מאמינה שזוגות הבוחרים לצאת  למסע פרידה וגירושין, זקוקים לתהליך המשלב מקצועיות ורגישות אשר יאפשרו באמצעות הידברות וכבוד הדדי לבנות ולהגדיר את מערכות היחיסים העתידיות ואת הדרך בה הם רוצים יחד לגדל את ילדיהם".

מרווה תמונה לאתר.JPG

מרווה עמית הלל
 

מתמחה בטיפול זוגי ומשפחתי, מלווה ומדריכה משפחות, זוגות ויחידים המתמודדים עם צמתים קריטיים בחייהם, בהם הגירה, גירושין וניכור הורי.
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר ראשון בעבודה סוציאלית
משלימה לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטת אריאל

"לתפיסתי, למערכות יחסים חשיבות מכרעת לרווחה הנפשית של האדם והמשפחה, לכן אני מאמינה כי תהליך גישור איכותי צריך לכלול ליווי רגשי לא פחות מליווי משפטי. כזה שמאפשר עיבוד, הנמכת הלהבות ויצירת אפשרויות בחירה בתוך המורכבות. בגישור אנחנו יוצרים גשר בין אינטרסים כאשר האינטרס המשותף העיקרי הוא לשמור על טובת הילדים ורווחתם"