top of page

לקוחות ממליצים

לדיויד ול"אופקים חדשים" הגעתי דרך חיפוש באינטרנט. 
מצאה חן בעיני לאחר הקריאה באתר, ההסבר לגבי ההליך שיתוף הפעולה עם פסיכולוג במידת הצורך והשיחה הנעימה בה הוא הסביר לי על כל התהליך וכמובן העלות הכספית  ההגיונית לכל התהליך.
הרגשתי מיד קליק בשיחה וקבעתי פגישה. 
דיויד אדם נעים סבר מבהיר הכל בצורה הכי טובה ותמיד תמיד ענה לי על השאלות שהיו לי בדרך עודד אותי ברגעי משבר כשהרגשתי שהכל קורס סביבי.
ממליצה עליו בחום 
דפנה

ברצוננו להמליץ בחום על התהליך שעברנו ב״אופקים חדשים״ במסגרת חתימה על הסכם. 
התהליך התבצע בצורה מקצועית ויעילה תוך שמירה על אווירה חיובית ונעימה על אף הסיטואציה המורכבת.
הופתענו לטובה לגלות שהתהליך היה קצר מכפי שחשבנו והתוצאה היתה חוזה לשביעות כל הצדדים.
היחס ההוגן, המקצועיות, הסביבה הנעימה לצד הוגנות במחיר, הם המפתח להצלחה.
שחף ויריב

דיויד היקר
תודה על הליווי בתהליך הכל כך מורכב הזה.... גירושים.
שמחה שפגשנו אותך.
אתה קשוב, אכפתי ולא וויתרת על התהליך גם שהיה נראה שאי אפשר יותר בדרך של גישור
באמת מודה לך על הסבלנות וההגינות 
תודה
אפרת

אחרי הליך גישור מורכב ומאד לא פשוט ברצוני להודות לך על טיפול מהמעלה הראשונה, על מקצועיות נדירה, הכלה, אמפטיה והמון אנושיות (בהליך גישור זה מאוד חשוב כי שנינו היינו ברוח קרב😏).
היכולת לדאוג לאינטרסים של שני הצדדים, תוך דאגה לטובת הילדים הייתה מדהימה !
למרות שגישור התפוצץ כמה פעמים, בזכות העקשנות שלך שלא נלך לבית משפט ונפתור ביננו את כל הסוגיות, אנחנו והילדים שלנו הרוויחו בגדול !
הבחירה בך הייתה הדבר הכי טוב שעשינו !!    
שמחה שלא התפשרנו ובחרנו את הטוב ביותר

 

תודה רבה רוני היקר  💐🌸

חגית 

התקופה הראשונה לאחר ההחלטה על הפרידה ופירוק המשפחה היתה עבורי קשה ביותר, במיוחד שהייתי באותה עת עם שני ילדים קטנים. ההרגשה היתה שהרצפה נשמטת מתחת לרגליי ושאני אבודה.


דיויד, עם נסיונו העשיר, הידע המקצועי ובעיקר האנושיות, הרגישות והאכפתיות הצליח לסייע לנו לבנות הסכם שללא ספק העלה אותנו על המסלול ולהוביל אותנו לחוף מבטחים.


ובלשון קצת פחות ציורית, נחתם הסכם הוגן עם מחשבה לטווח הארוך, שגם בחלוף שנים רלוונטי ונותן מענה ושקט לכל הצדדים.

אני ממליצה בחום רב  !!

עדי

ואחרי שהודיתי לך דיויד בשיחה, רוצה לכתוב לך שאין כמעט אנשים, בעיקר בתחום שלכם, שפועלים מהלב בשילוב ידע ונסיון אך ורק לטובת הלקוח.

שוב המון תודות  🙏 

 

רחלי

הגעתי לאחר שנישואי הגיע לנקודת סיום והתגלגלנו לתוך תהליך גירושין מלוכלך במיוחד שכלל שלל תביעות משפטיות מפוברקות על ידי בעלי לשעבר, חבריו וקרובי משפחתו שסיבכו אותי כלכלית ומשפטית. 

המצב היה עד כדי כך קשה שסירבתי לשבת באותו חדר יחד עם בעלי לשעבר. רוני, בסבלנות אין קץ, ברגישות אבל גם עם הרבה אסרטיביות, פירק "מוקש" אחר "מוקש" ובנה בינינו הבנות שלא חלמתי שניתן יהיה להגיע אליהן. 

בסופו של דבר, הגענו להסכם הטוב ביותר האפשרי שאיפשר לי לטפל בפצעי העבר ולהתחיל לבנות חיים חדשים וטובים. אני חייבת לציין שבאותו זמן הייתי מסתפקת בהסכם הרבה פחות הוגן והגון רק בשביל לצאת מהנישואין אבל רוני עמד על זכויותיי - תוך שהוא שומר ומייצג גם את האינטרסים של בעלי לשעבר - וכאמור הביא הסכם שפתח לי מחדש את החיים...


בשלב ניסוח ההסכם, שהיה מסובך ומורכב מאוד, השתתף גם עורך הדין דיויד פראג שפעל גם הוא במקצועיות, רגישות ואכפתיות אמיתית. 
הרגשתי שקיבלתי מרוני ודיויד טיפול של "ראש גדול", הם לא רק רצו לסגור הסכם ולהמשיך הלאה אלא באמת ובתמים להגיע למקום הנכון ביותר עבור שנינו ולהסכם שיאפשר לשנינו להמשיך הלאה, כל אחד בדרכו, בצורה הטובה ביותר.
 
רחל ג. 

באנו אליכם בשביל להיות בטוחים שאנחנו עושים את זה, את אחד התהליכים המורכבים והמשמעותיים ביותר בחיינו הבוגרים, באופן המיטבי ביותר. 
שניכם, כל אחד עם החוזקות האישיות שהוא מביא לשולחן, בדינמיקה בריאה, מאפשרים שיח מקצועי ונעים. 
אתם מהווים גשר :) 


ע.

שירות מעולה מומלץ בחום!! לא האמנתי שאפשר לעבור תהליך כ"כ מורכב וקשה בדרך נעימה, רכה וקלה... רוני ודיוויד אנשים מדהימים מקצועיים ואנושיים! ממליצה בכל פה...

ד.

pngwing.com.png
bottom of page